Skip to main content
 

Arka Sokaklar'ın 468. Bölümünde Mesut, Selin'in peşinden Suriye'ye gidiyor! Arka Sokaklar 469. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

09.02.2018 Cuma 09:39 (Güncellendi: )

Arka Sokaklar'ın 9 Şubat Cuma akşamı yayınlanan 468. Bölümünde; Selin, Suriye'de tehlike ile karşı karşıya kalıyor! Mesut, Selin'in Suriye'de görevde olduğunu öğrendikten sonra peşinden gidiyor! Ali bir polisi vuruyor!

Arka Sokaklar'ın 468. Bölümünde Mesut, Selin'in peşinden Suriye'ye gidiyor! Arka Sokaklar 469. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Selin terör örgütü ile karşı karşıya!

İstihbarat şube ve Arif Müdür arasındaki anlaşma ile Selin cezaevinden çıkarılır ve göreve gönderilir. Selin gizli görevle Suriye'ye geçer. Terör örgütünün elindeki çocuğu kurtarmaktır görevi ve örgüte ait bilgile toplamaktır. Selin, örgüt üyesi Vecdi'ye ulaşabilmek için Hamza isimli aracı ile yola koyulur. Yolda beklemediği bir sürpriz ile karşılaşır. Yanındaki adam Selin'e şiddet uygular. Sonrasında ise, Vecdi'ye ulaşabileceği örgüt üyeleri irtibat sağlar. Vecdi'nin saklandığı yere geldiğinde çocuk da oradadır. Selin görevini tamamlamak üzere harekete geçer. Vecdi ile karşı karşıya kalır. Vecdi çocuğu kalkan olarak kullanır. Selin ne yapacağını bilemez. Selin'e şiddet uygulayan kişi kim? Amacı ne? Selin, çocuğu kurtarabilecek mi? Selin'i bekleyen büyük tehlike ne?

Arka Sokaklar 468. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Selin, Suriye'de beklemediği bir süpriz ile karşılaşıyor! Arka Sokaklar 468. Bölüm 9 Şubat Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Mesut, Suriye'ye gidiyor!

Mesut, sevdiği kadının Suriye'de görevlendirildiğini duyunca çok öfkeleniyor. Uzun yıllar sınır ötesinde bir çok kez operasyona katılmasından dolayı Selin'in hayatından endişe duyar. Rıza Baba ile bu durum üzerine tartıştıktan sonra Selin'in peşinden Suriye'ye gider. Gidişi kendi, kararı mı; yoksa, Rıza Babanın bilgisi dahilinde mi, yeni bölümde belli olacak! Selin'in izlerini takip ederek son bulunduğu yıkık bir eve gelir. İçeri girdiğinde Selin orada yoktur; fakat, Mesut tehlikenin göbeğine düşer. Örgüt üyeleri Mesut'u fark etmişlerdir. Mesut da onları fark eder. Kendisie doğrultulmuş bir roketatar vardır. Örgüt üyesi roketi ateşler. Ev havaya uçar. Mesut, Selin'a ait ilzeri nasıl buldu? Mesut roketli saldırıdan kurtulabilecek mi?

Arka Sokaklar Son Bölüm

Arka Sokaklar Son Bölüm / Bölümler

15 Şubat 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 505. yeni bölümünde Hüsnü ve ekip, kaçırılan Zeliş'i bulmaya çalışıyorlar!   Hemen izle

Ali bir polisi vuruyor!

Bahar ve Ali, İstanbul sokaklarında devriye geziyorken bir imdat çağrısı duyarlar. Hemen olay yerine intikal ederler. Eli silahlı bir kişi yardım için bağıran kişiyi kovalamaktadır. Bahar ve Ali'de bu kovalamacanın içine girerler. Ali, eli silahlı kişiye yetişir. Ona dur ihtarı yapar ve silahını doğrultur. Bu sırada adam Ali'ye döner. Ali refleksif hareketle silahını ateşler ve adamı vurur. Kimliğine baktıklarında adamın polis olduğunu öğrenirler. Bahar ve Ali şok olurlar. Bu olaydan sonra Ali için sıkıntılı süreç başlar. Ali müfettiş incelemesi ile karşı karşıya kalır. Ali bu sıkıntılı durumdan kurtulabilecek mi?

Arka Sokaklar 469. Bölüm Fragmanı yayında!

Mesut ve Selin, yolun sonuna mı geliyor?

Oyuncular

Zafer Ergin

Zafer Ergin

Rıza Soylu
Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

Mesut Güneri
Özgür Ozan

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban