X
X

Balçiçek'le Sohbete Geldik 11. Bölüm / 17 Ocak 2021

17 Ocak 2021

Balçiçek'le Sohbete Geldik 11. Bölümüne başarılı oyuncu Kadir Doğulu ve Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Gülden konuk oldu.

Deneyimli gazeteci ve televizyoncu Balçiçek İlter, her hafta konuklarını masasında misafir ediyor, evinizi renklendirmeye devam ediyor.

Ünlü sanatçılar, alanında uzman konuklar, en son trendler, güzelliğe dair ipuçları, moda, sağlık, spor, kısaca hayata dair her şey bu programda konuşuluyor.

Balçiçek’le Sohbete Geldik’in bu bölümüne başarılı oyuncu Kadir Doğulu ve Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Gülden konuk oluyor.

Oyunculuktaki başarısının yanı sıra Türk mutfağındaki lezzet deneyimleri ile ilgili konuşan Kadir Doğulu, eşi Neslihan Atagül Doğulu ile ilgili de çok özel açıklamalarda bulundu.

Sevilen aşk şarkılarının altın kalemi ve etkileyici sesi Gülden, hem şarkılarını söyledi hem de özel hayatıyla ilgili merak edilenleri anlattı. Şarkıların söylendiği, şen kahkahaların havada uçuştuğu masada başka neler konuşuldu?

Kadınların periyodik dönemlerindeki hijyen temizliği, rahim ağzı kanseri aşısının önemi ve vitaminler ile ilgili merak edilenlerde yine bu hafta programda yer alacak.

Balçiçek İlter’in sunumuyla “Balçiçek’le Sohbete Geldik” pazar günü saat 12:00’de Kanal D’de...

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR