X
X

Balçiçek'le Sohbete Geldik 57. Bölüm / 27 Mart 2022

“Balçiçek’le Sohbete Geldik”in pazar günü yayınlanacak bölümüne Demet Şener, Perihan Ünlücan ve Gökberk Demirci konuk oluyor.

Deneyimli gazeteci ve televizyoncu Balçiçek İlter, her hafta konuklarını masasında misafir ediyor ve evinizi renklendirmeye devam ediyor. Ünlü sanatçılar, alanında uzman konuklar, en son trendler, güzelliğe dair ipuçları, moda, sağlık, spor, kısaca hayata dair her şey bu programda konuşuluyor.

Bir süredir Tolga Arman ile aşk yaşayan Demet Şener, mutlu giden ilişkisine dair samimi açıklamalarda bulundu. Üçüncü kez nikah masasına oturmaya yeşil ışık yakan Demet Şener, evlilik hakkında neler söyledi?

Başarılı oyuncu Gökberk Demirci ilişkisine dair merak edilenleri anlattı. Ünlü oyuncu nişanlısı Özge Yağız’a yaptığı evlilik teklifi ile ilgili konuştu. Gökberk Demirci nişanlısı Özge Yağız ile dizi setinde başlayan ilişkileri ile ilgili de samimi açıklamalarda bulundu.

Balçiçek’le Sohbete Geldik’in bir diğer konuğu ise Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokalar’ın başarılı oyuncusu Perihan Ünlücan’dı. Ünlü oyuncu “r” harfini söyleyemediğini ve bu yüzden eğitim aldığını dile getirdi. Samimi sohbetiyle masayı kahkahaya boğan Perihan Ünlücan, oyunculuk serüveninin nasıl başladığını da anlattı.

Balçiçek İlter’in sunumuyla “Balçiçek’le Sohbete Geldik” Pazar saat 13:00’te Kanal D’de...

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR