X
X

Balçiçek'le Sohbete Geldik 42. Bölüm / 10 Ekim 2021

10 Ekim 2021

Balçiçek’le Sohbete Geldik’in bu bölümüne; ünlü oyuncu Cem Uçan, başarılı şarkıcı Hande Ünsal, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Erman Çekiç konuk oluyor.

Dönem dizilerinin başarılı ismi ünlü oyuncu Cem Uçan, dizi setlerinde yaşadığı beklenmedik kazalarla ilgili neler söyledi? Aksiyon sahnelerinin başarılı oyuncusu dizi setinde belini nasıl kırdı? Hoş sohbetiyle samimi açıklamalarda bulunan Cem Uçan, özel hayatıyla ilgili neler söyledi?

Müzik dünyasının sevilen ismi başarılı şarkıcı Hande Ünsal, annesi Niran Ünsal ile ilgili neler söyledi? Ünlü şarkıcı müzik hayatına nasıl başladı?

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Erman Çekiç, omurga sağlığı ile ilgili önemli önerilerde bulundu. Günlük hayatımızda omurga sağlığımızı korumak için hangi hareketleri yapmamalıyız? Topuklu ayakkabı omurga sağlığına zarar mı veriyor?

Fransız Askısı ile ilgili merak edilenler... Fransız Askısı (yüz germe) uygulamasının ardından hastayı nasıl bir iyileşme süreci bekliyor? Kimler, Fransız Askısı yaptırmalı?

Balçiçek İlter’in sunumuyla “Balçiçek’le Sohbete Geldik”, Pazar saat 13:00’te Kanal D’de...

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR