X
X

Balçiçek'le Sohbete Geldik 58. Bölüm / 3 Nisan 2022

Sosyal medyada yaptıkları eğlenceli paylaşımlarıyla milyonların gönlünü kazanan ünlü fenomenler iş ve özel hayatlarıyla ilgili merak edilenleri “Balçiçek’le Sohbete Geldik” programında anlattı.

Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin’in konuk olduğu “Balçiçek’le Sohbete Geldik”in bu bölümünde kahkahalar havada uçuştu. İstanbul’a ilk geldikleri yıllarda yaşadıkları maddi zorlukları ve başlarından geçen olayları tüm samimiyetleriyle dile getiren Atakan Özyurt ve Fatih Yasin hayatlarıyla ilgili merak edilenleri anlattı.

Bir araya geldikleri günden beri yaratıcı ve eğlenceli fikirleriyle birçok içerik üreten Kafalar grubunun üyelerinden Atakan Özyurt “Kafamda 20 yıllık daha içerik var” sözleriyle dijital medyadaki iddialarını bir kez daha ortaya koydu. Eşine yaptığı sürpriz evliliğin perde arkasındakileri anlatan Bilal Hancı, yeni sinema filmleri ile ilgili yaptıkları keyifli sohbet sırasında özel bir açıklamaya imza attı. Ekip arkadaşı Atakan Özyurt’un “Ben çok iyi bir oyuncuyum. Benim diyen oyuncuya taş çıkartırım” sözlerini dile getiren Hancı, iddialı açıklamalarda bulundu.

Balçiçek İlter’in sunumuyla “Balçiçek’le Sohbete Geldik” Pazar saat 13:00’te Kanal D’de...

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR