X
X

Balçiçek'le Sohbete Geldik 55. Bölüm / 13 Mart 2022

“Balçiçek’le Sohbete Geldik”in pazar günü yayınlanan bölümüne ünlü yorumcu ve oyuncu Öykü Gürman, Eğitmen ve Kristal Taş Uzmanı Tuna Kamhi ve başarılı oyuncu Cengiz Coşkun konuk oldu.

Öykü Gürman’ın ve Tuna Kamhi’nin keyifli sohbetiyle renklenen masada yemekler yendi kahkahalar havada uçuştu. Samimi açıklamalarıyla özel hayatı ve iş hayatı ile ilgili merak edilenleri yanıtlayan Öykü Gürman, Paris’te aldığı evlilik teklifinin detaylarını da anlattı. Evlilik hazırlıkları yapan güzel yorumcu gelinliğinin modeli ile ilgili de tüyolar vermekten çekinmedi. 

Eğitmen ve kristal taş uzmanı Tuna Kamhi, taşların enerjileriyle ilgili ilgi çeken açıklamalarda bulundu. Birçok kristal taşın insan psikolojisindeki etkilerini yorumlayan Tuna Kamhi, taşların dili ile ilgili birçok faydalı bilginin altını çizdi.

Balçiçek’le Sohbete Geldik’in bir diğer konuğu ise dönem dizilerindeki başarılı oyunculuğu ile gündemden düşmeyen Cengiz Coşkun’du. Başarılı oyuncu modellik ile başladığı iş hayatının oyunculuğa geçiş sürecini tüm samimiyetiyle dile getirdi. Rol aldığı aksiyon sahnelerinde başına gelen set kazalarını dile getiren başarılı oyuncu dublör kullanmak istemediğini de dile getirdi.

Balçiçek İlter’in sunumuyla “Balçiçek’le Sohbete Geldik” Pazar saat 13:00’te Kanal D’de...

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR