X
X

Balçiçek'le Sohbete Geldik 56. Bölüm / 20 Mart 2022

20 Mart 2022

Deneyimli gazeteci ve televizyoncu Balçiçek İlter, her hafta konuklarını masasında misafir ediyor ve evinizi renklendirmeye devam ediyor. Ünlü sanatçılar, alanında uzman konuklar, en son trendler, güzelliğe dair ipuçları, moda, sağlık, spor, kısaca hayata dair her şey bu programda konuşuluyor.

“Balçiçek’le Sohbete Geldik”in pazar günü yayınlanacak bölümüne oyuncu-seslendirme ve dublaj sanatçısı Toprak Sergen, oyuncu Nazlım Bulum ve sunucu Gizem Hatipoğlu konuk oldu.

Dönem dizileri ile ilgili merak edilenleri anlatan Toprak Sergen, canlandırdığı karaktere nasıl hazırlandığını, hangi eğitimleri aldığını dile getirdi. Samimi sohbetiyle meslek hayatına dair birçok anısını paylaşan Sergen, dublaj yaptığı yıllarda seslendirmekten en keyif aldığı karakterin ise “Ratatouille” olduğunu açıkladı.

Balçiçek’le Sohbete Geldik’in bir diğer konuğu Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi Sadakatsiz’in “Nil”i Nazlım Bulum’du. Oyunculuk serüveninin nasıl başladığını samimi açıklamalarıyla dile getiren Nazlı Bulum, sette yaşadıklarını da anlattı.

Balçiçek’le Sohbete Geldik’in bir diğer konuğu ise sunucu Gizem Hatipoğlu’ydu. Hatipoğlu, sosyal medya filtreleri ve uygulamaları ile ilgili birçok bilgiyi anlattı.

Balçiçek İlter’in sunumuyla “Balçiçek’le Sohbete Geldik” Pazar saat 13:00’te Kanal D’de...

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR