X
X

Balçiçek'le Sohbete Geldik 3. Bölüm / 21 Kasım 2020

22 Kasım 2020

Balçiçek'le Sohbete Geldik programının 22 Kasım 2020 Pazar günü yayınlanan 3. bölümünde Emre Karayel, Ece Sükan, Aşkım Kapışmak ve Dr. Nihat Dik oldu.

Deneyimli gazeteci ve televizyoncu Balçiçek İlter, her hafta konuklarını masasında misafir ediyor, evinizi renklendirmeye devam ediyor. Ünlü sanatçılar, alanında uzman konuklar, en son trendler, güzelliğe dair ipuçları, moda, sağlık, spor, kısaca hayata dair her şey bu programda konuşuluyor.

Balçiçek’le Sohbete Geldik’in Pazar günü yayınlanacak bölümüne başarılı oyuncu Emre Karayel, Türkiye’nin en güzel ve tarz kadınlarından Ece Sükan, Davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak ve Dr. Nihat Dik konuk oluyor.

Başarılı oyuncu Emre Karayel, özel hayatıyla ilgili merak edilenleri anlattı. Türkiye’nin en tarz kadınlarından Ece Sükan, kadın-erkek ilişkilerine nasıl bakıyor? 2020 yılının popüler estetikleri neler? Kimler, hangi ünlülere benzemek istiyor? Dr. Nihat Dik açıkladı. Davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak, sosyal medyanın kadın-erkek ilişkilerini etkilemesi ve aldatmalarla ilgili neler söyledi?

Balçiçek İlter’in sunumuyla “Balçiçek’le Sohbete Geldik” pazar günü Kanal D’de...

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR