X
X

Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler Bu Pazartesi Başlıyor!

20.03.2015 Cuma 11:05 (Güncellendi: 26.09.2018 - 10:35)

Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ ın üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık’ ın yaptığı, yayınlandığı günden bu yana izleyicilerden tam not alan eğlence dolu yarışma programı "Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler" bundan böyle her Pazartesi akşamları seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor..

Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, yayınlandığı günden bu yana izleyicilerden tam not alan eğlence dolu yarışma programı "Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler" bundan böyle her Pazartesi akşamları seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

İlker Ayrık ile olan sohbetleri izleyenleri gülme krizine sokacak olan "Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler" 23 Mart Pazartesi günü saat 20.00’da Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın ilk bölümünde ; Safiye Soyman – Faik Öztürk, İmre Altınkaya -Nihat Alptuğ Altınkaya, Melis Kaygılaroğlu – Uraz Kaygılaroğlu, Begüm Öner – Ceyhun Fersoy çiftleri yarışacak. Ünlülerin hiç bilmediğimiz yönlerinin ortaya çıkacağı "Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler"i sakın kaçırmayın!

BEN BILMEM EŞIM BILIR VİDEOLARI