X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Çatı Katı Aşk 12. Bölüm

26 Eylül 2020 Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 12. Bölümünde Celal'in planı ile gidilen piknikte ilginç durumlar yaşanıyor!

Ateş, Asaf tehdidini savuşturduktan sonra Ayşen ile aşklarını kaldıkları yerden sürdürürler. Yasemin ve Demir de bu hengameden sonra birbirlerine bolca zaman ayırırlar. Aşıklar Celal'in piknik fikri ile mutluluktan uçarlar; fakat, ailece gidilecek olan pikniğe Ateş ile Yasemin davet edilmezler. Aşkın önünde engel olmadığını bilen aşıklarımız bu olayında üstesinden gelirler. Piknik yerinde romantizm doruklara ulaşır. Hem Ateş-Ayşen, hem de Yasemin-Demir ormanın güzel ambiyansı içinde keyifli anlar yaşarlar. Bu anları ise, Saadet'in yediği zehirli mantarlar heba eder.

Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ayşen Astroloji bölümünde okumaktadır

FRAGMANLAR