X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Çatı Katı Aşk 2. Bölüm

16 Temmuz 2020 Perşembe günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 2. Bölümde Ayşen, Ateş'in davranışlarındaki tutarsızlıklar yüzünden ikileme düşer!

Ateş'in Ayşen'e evliliği hakkındaki gerçekleri itiraf ettiği sırada Gülriz'in mahalleye gelmesi tüm planları altüst eder. Evlilik oyununa devam etmek zorunda olan Ateş için işler zorlaşmıştır. Ayşen ise düşünceleri konusunda kararsızdır. 

Gülriz bu şüpheli evliliğin ardından Yasemin'in ailesi ile tanışmak ister. Yasemin ve Ateş bu kez başka bir engele karşı koymak zorunda kalır.

Çatı Katı Aşk yeni bölümleriyle her perşembe saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Yasemin gastronomi eğitimi almaktadır

FRAGMANLAR