X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Çatı Katı Aşk 7. Bölüm

20 Ağustos 2020 Perşembe günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 7. Bölümünde Ayşen ve Ateş için mutlu başlayan gün, üzüntü dolu bitiyor!

Ayşen, Ateş'in kendisini öpmesinin şokunu yaşar. Ateş'in bu cesaretli hamlesi, Ayşen'i mutlu etse de, ailesine karşı olan dürüstlüğün zedelendiğini hissetmektedir. Sahte evlilik bile olsa aralarında gelişecek aşkı, Yılmaz Ailesine anlatamamaktan, kendisi ile ilgili düşüncelerin olumsuz bir hal alacak olmasından korkmaktadır.

Bu sırada dükkan, zabıta baskınından sonra zarar etmeye başlamıştır. Gençlerin aklına internet satışı gelir. Dört bir koldan bu fikre asılan gençler, Şuayip'in karşısına çıkan sosyal medya fenomeni ile işin altından alınlarının akıyla kalkarlar. Bir nebze olsun, mantıcı dükkanı rahat bir nefes almıştır.

Ayşen-Ateş cephesinde güzel başlayan gün, üzgün bitiyor. Ayşen, Ateş'e duygularını açıyor; fakat, sonunda söylediği olumsuz cümleler ikisinin de gözlerinin yaşlanmasına neden oluyor.

Çatı Katı Aşk yeni bölümleriyle her perşembe saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Yiğit Kirazcı’nın oynadığı karakter Demir’dir

FRAGMANLAR