X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Çatı Katı Aşk 13. Bölüm

3 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 13. Bölümünde Yasemin'in ailesi çatı katına yerleşince aşıklar sırların ortaya çıkmaması için büyük çaba harcıyorlar!

Yasemin ve Demir, dükkanda romantik bir akşam yaşadıkları sırada sürpriz bir olay yaşanır. Yasemin'in anne ve babası onu ziyarete gelir. Herkes büyük şaşkınlık yaşar. Nerede konaklayacağını düşünürlerken onlar çatı katında kalmaya karar verirler. Yasemin mecburen ailesini çatı katına yerleştirir. Ertesi gün Yılmaz Ailesi yeni misafirleri ile tanışırlar. Sahte evlilik olayının çıkmaması için aşıklarımız evin içnde dört dönerler.

Şenay iyiden iyiye mahalleye yerleşir. Ayşen'e yakın olmak için her fırsatı değerlendirir. Ateş, Şenay'ın gerçeği söyleyip söylemediğini anlamak için onun peşine düşer. Ayşen de, Şenay'ın gözlerini sürekli olarak üzerinde hisseder.

Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Filozof Emin’i oynayan oyuncunun ismi Burak Tamdoğan’dır

FRAGMANLAR