X
X

Çatı Katı Aşk 14. Bölüm

11 Ekim 2020

10 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 14. Bölümünde Ayşen, öz annesi ile yurt dışına gidiyor ve Şirin de mahalleye bomba gibi düşüyor!

Ayşen, Şenay'ın annesi olduğunu öğrenince bir karar vermek zorunda kalıyor. Yılmaz Ailesi ile bu durum konuşuluyor ve karar Ayşen'e bırakılıyor. Gerçek babasının ölüm döşeğinde onu beklediğinden ve ucu kaçmış olan Ateş aşkı yüzünden Ayşen net bir karar alıyor. Bu kararı Yılmaz Ailesi ve Ateş'i derinden sarsıyor. Ayşen, annesi ile giderken vedalaşmaları duygu dolu anlara sahne oluyor.

Bu sırada Yasemin'in kuzeni olduğunu öğrendiğimiz Şirin, Ateş ile karakolluk olunan bir olayla tanışıyorlar. Ayrıldığı sevgilisi Ateş'in de olduğu ortamda Şirin'e sert davranıyor. Ateş bu duruma kayıtsız kalamıyor ve adam ile kavga ediyor. Sevgilisinin yanında adamları da olunca kavga büyüyor ve Şirin de olaya dahil oluyor. İkisi de karakolluk oluyorlar. Sabah olunca ilginç bir durum ortaya çıkıyor. Yasemin kuzeni Şirin'i görüyor ve Ateş'i şaşırtan bir duruma neden oluyor.

Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Furkan Andıç, Ateş karakterini canlandırmaktadır

FRAGMANLAR