X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ebru Ener İle Yeni Gibi 02.09.2023 - 5. Bölüm

Kanal D’nin, sunuculuğunu Ebru Ener’in yaptığı yeni programı “Ebru Ener ile Yeni Gibi” 2 Eylül Cumartesi günü 5. Bölümü ile ekrana geldi.

Selma ve Tolga Kuşaslan çiftinin 7 Yaşındaki kızları Elmina’nın odası için yaptığı başvuru sonucu kolları sıvayan Ebru Ener ve ekibi, ilkokula başlamaya hazırlanan Elmina’nın hayallerini gerçekleştirdi. Derslerini yapabilmek için bir çalışma masası isteyen Elmina hem istediği gibi bir çalışma ortamına, hem de hayallerindeki gibi bir odaya kavuştu. 

Ebru Ener İle Yeni Gibi yeni bölümleriyle her Cumartesi saat: 13.00 ‘de Kanal D’de… 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR