X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ebru Ener İle Yeni Gibi 26.08.2023 - 4. Bölüm

Kanal D’nin, sunuculuğunu Ebru Ener’in yaptığı yeni programı “Ebru Ener ile Yeni Gibi” 26 Ağustos Cumartesi günü 4. Bölümü ile ekrana geldi.

Ebru Ener bu hafta, Maltepe’de 17 kişinin çalıştığı bir ofisi değiştiriyor ve bu alanı çalışanlar için keyifli bir ortama dönüştürüyor. Daha önce 4 kişinin çalışabildiği çatı katını ,12 kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir alana dönüştüren Ebru Ener ve ekibi yarattıkları değişim ile tüm herkesi kendilerine hayran bırakıyor.

Ebru Ener İle Yeni Gibi yeni bölümleriyle her Cumartesi saat: 13.00 ‘de Kanal D’de… 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR