X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ebru Ener İle Yeni Gibi 09.09.2023 - 6. Bölüm

Kanal D’nin, sunuculuğunu dönüşüm mimarı Ebru Ener’in yaptığı programı “Ebru Ener ile Yeni Gibi” yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Ebru Ener bu hafta Hikmet Hanım ve yıllardır tekerlekli sandalyedeki kızı Damla’nın hayallerini gerçekleştirmek üzere Tumbul ailesinin Beylikdüzü’ndeki evlerine konuk oldu. Özel durumunda dolayı evde çok fazla vakit geçiren Damla’yı yepyeni salonuna kavuşturan Ebru Ener ve ekibinin sürprizleri bununla da sınırlı kalmadı. Ünlü sanatçı Alişan’a hayranlığını dile getiren Damla bir anda Alişan’ı karşısında görünce heyecandan konuşamadı. Alişan, Damla’nın kendisine olan sevgisine duyarsız kalmadı ve programa görüntülü bağlanarak Damla’ya büyük bir sürpriz yaptı.

Ebru Ener İle Yeni Gibi yeni bölümleriyle her Cumartesi 13.00'da Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR