X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ebru Ener İle Yeni Gibi 18.08.2023 - 3. Bölüm

Kanal D’nin, sunuculuğunu Ebru Ener’in yaptığı yeni programı “Ebru Ener ile Yeni Gibi” 13 Ağustos Cumartesi günü 3. Bölümü ile ekrana geldi.

Kanal D’nin, dönüşüm mimarı Ebru Ener’in sunduğu “Ebru Ener ile Yeni Gibi” bu hafta, Okul ailesinin Küçükyalı’daki evine konuk oldu.

Fidan Hanım’ın 25 yıldır hiç tadilat görmeyen mutfağı, bir fırça ve biraz boyayla bir buçuk günde baştan aşağıya yenilendi. Hayallerindeki mutfağa kavuşan Fidan Hanım’ın mutluluğu görülmeye değerdi. Gününün büyük bölümünü mutfakta geçiren Fidan Hanım, eşi ve iki çocuğu için çok daha keyifli sofralar hazırlayacak.

Ebru Ener ile Yeni Gibi her cumartesi 13.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR