X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ebru Ener ile Yeni Gibi 7. Bölüm Fragmanı

Ebru Ener ile Yeni Gibi 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Dönüşüm mimarı Ebru Ener bu hafta, son dönemlerde oldukça popüler olan bir Tiny House’yi yeniliyor!

Furkan Bey ve ablasının hafta sonları şehrin kalabalığından uzaklaşmak için kullandığı küçük ev 25 metrekarelik iç alanı 20 metrekarelik veranda alanıyla minimal bir yaşam tarzı sunuyor. Pilates eğitmeni Furkan Bey, ablasına sürpriz yapmak istediği için programa başvuru yaptı ve ablası Neslihan Hanım’ın hayallerini gerçekleştirdi.

Ebru Ener ile Yeni Gibi yeni bölümleriyle her cumartesi saat 13.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR