X
X

Evlat Kokusu 9. Bölüm finalinde şok itiraf! Çınar annesinin Zeyno olduğunu öğreniyor!

10.05.2017 Çarşamba 10:20 (Güncellendi: 19.06.2017 - 13:09)

Evlat Kokusu 10 Mayıs Çarşamba yayınlanan 9. Final bölümüyle ekranlara geldi. Evlat Kokusu sürprizlerle dolu final bölümünde, Çınar yıllardır annesi bildiği Zümrüt'ün gerçek annesi olmadığını öğreniyor. Zümrüt'ün itirafıyla gözyaşlarına boğulan Çınar, Zeyno'yu istemiyor ve Zeyno büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor.

Evlat Kokusu yeni bölümde, Çınar yıllardır bilmediği büyük gerçekle yüzleşmek zorunda kalıyor. Son olarak mahkeme kararı ile haftada bir gün oğlu Çınar'ı görmeye hak kazanan Zeyno, onu tamamen Akbaş Ailesi'nden almak için uğraşıyor. Bu arada Çınar'a da artık gerçekleri açıklama zamanı geliyor. Bunu yapacak tek kişi ise Çınar'ın en çok güvendiği ve annesi bildiği Zümrüt oluyor. Zümrüt için çok zor olsa da bu durumu Çınar'a anlatmak zorunda kalıyor. Zümrüt, Çınar'ın gerçek annesinin Zeyno olduğunu açıklıyor. Bu gerçek karşısında şok olan Çınar, bunu kabullenmek istemiyor. Durumlardan haberdar olan Ela da Çınar'la bir veda konuşması yapıyor. İki kardeş arasında geçen bu duygusal konuşma herkesi gözyaşlarına boğuyor.

Küçük Çınar için bu duyduklarını kabullenmek elbette mümkün olmuyor. Çınar kendisini almaya gelen Zeyno’ya da büyük tepki gösteriyor. Zeyno, Çınar ile yeni bir hayat kurmaya çalışsa da bu hiç de kolay olmuyor. Zeyno, Çınar'ı ikna edebilecek mi? Zümrüt bu duruma nasıl alışacak?

Öte yandan Zeyno ve Aslan arasındaki yakınlaşma da gözle görülür bir hal almaya başlıyor. Zeyno'ya başından beri destek olan ve daima onun yanında duran Aslan, ona duyguları olduğunu farkediyor. Aslan ve Zeyno arasında olan bu durumu Yusuf da farkediyor. 

EVLAT KOKUSU VİDEOLARI