X
X

Gülizar 2. Bölümde Gülizar'dan beklenmedik bir hamle geliyor! Gülizar 3.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

27.01.2018 Cumartesi 11:38 (Güncellendi: 02.04.2018 - 12:24)

Gülizar 27 Ocak cumartesi yayınlanan yeni bölümde, Gülizar yıllar sonra bulduğu ve ani ölümüyle sarsıldığı babasının cenazesinde herkesi şok eden bir hamle yapıyor!

Gülizar bu akşam yayınlanan yeni bölümde, çiftlikte ortalık karışıyor. Babası Mehmet Rıfat'ın ani ölümüyle sarsılan Gülizar, ne yapacağını bilemez. Henüz babasına yeni kavuşmuşken onu tekrar yitirmenin üzüntüsü içindedir. Mehmet Rıfat'ı ölümüyle birlikte Sepetçi Ailesi de Gülizar'ı tamamen dışlar. En başından beri onu çiftlikte istemeyen aile, onu tekrar hayatlarından çıkarmak için her yolu dener. Olan bitenlerin zamanla farkına varacak olan Gülizar ise çaresiz hisseder. Ancak bundan sonraki süreçte daima onun yanında olacak olan tek bir kişi vardır. O da çiftliğin kahyasının oğlu Murat'tır...

Mehmet Rıfat ölüm döşeğindeyken, Gülizar'ın başına gelecekleri tahmin eder ve tek güvendiği kişi olan Murat'a onu emanet eder. Mehmet Rıfat'ı babası kadar seven Murat ise ona söz verir ve bundan sonra Gülizar'ı diğerlerine karşı korumayı kendine görev edinir. Zor zamanlar geçiren Gülizar, Murat ve ailesinin tavırları karşısında onları kendine yakın hisseder. Gülizar'a son derece samimi ve yakın davranan Murat, bu süreçte onu yalnız bırakmaz. Murat'ın sürekli yanında olması ise zamanla Gülizar'ı etkilemeye başlayacaktır... Peki Murat ve Gülizar arasındaki yakınlık karşısında Mine ne yapacaktır? Murat, Mine'yle evlenecek midir?

Öte yandan İzmir'den apar topar kaçan Gülizar'ın aklı bir yandan da orada bıraktığı Suzan ve yakın arkadaşı Fettah'tadır... Şerif tarafından yaralanan Fettah, hastanede yatmaktadır. Ancak burada da boş durmayıp Şerif ve Teksoy'u zora sokacak hamleler yapmaktadır. 

Bir anda büyük bir servetin varisi olarak kendini bulan Gülizar bundan sonra ne yapacaktır? Sepetçi Ailesi onunla baş edebilecek mi?

Gülizar 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

 

 

 

 

GÜLIZAR VİDEOLARI