X
X

Gülizar 5. Bölümde, Gülizar'ın başına talih kuşu konuyor!

17.02.2018 Cumartesi 13:53 (Güncellendi: 02.04.2018 - 12:24)

Gülizar 17 Şubat cumartesi akşamı yayınlanacak 5. Bölümde, Gülizar yıllardır beklediği ve hayalini kurduğu bir teklifle karşı karşıya kalıyor!

Gülizar bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde, çiftlikte üst üste yaşanan sürpriz gelişmeler hız kesmeden devam ediyor. Yıllarca Sepetçi Ailesi'nin çiftliğinde kahyalık yapan Veysel'in karanlık geçmişi ortaya çıkıyor. Yıllar önce Veysel yüzünden hapse giren Rüştü, intikam almak için geri döner. Veysel'in yaşadığı hayatı nasıl elde ettiğini herkese anlatmayı kafasına koyar. Veysel ise tüm çabalarına rağmen ona engel olamaz. Murat ve Mine'nin nişan yüzükleri takılmak üzeredir. Herkesin bir arada olduğu nişan günü Rüştü konağa gelir. Bir anda Veysel hakkında yıllar önce saklanan sırrı itiraf eder. Herkes büyük bir şaşkınlık yaşar.

Veysel’in yıllardır saklamaya çalıştığı yüz kızartıcı geçmişinin ortaya dökülmesi Murat ile Mine’nin nişanının da yarıda kalmasına neden olur. Candan’ın kırıcı sözleri de bardağı taşıran son damla olur. Murat ve Mine ayrılığın eşiğine gelir. Olanlardan sonra artık çiftlikte yaşayamacağını söyleyen Murat, taşınmak ister. Ancak Veysel bunun münkün olmadığını söyleyerek onu engellemeye çalışır. Murat, sadece çiftlikten değil Mine'den de ayrılacaktır. Kısa süre içinde Mine'yle konuşmaya karar veren Murat, ayrılık kararını onun yüzüne söyler. Murat'ın söylediklerinden sonra deliye dönen Mine, çaresizlik içinde kıvranır. Gülizar ise bu durumdan rahatsız olur ve ne olursa olsun Mine'nin başına gelen bu durumu iyi karşılamaz.

Öte yandan Teksoy ve Şerif, Gülizar’a adım adım yaklaşmaktadır. Ünlü yapımcı Kartal, Fuat vasıtasıyla Gülizar’a reddedemeyeceği bir teklifte bulunur.  Gülizar'a gelen bu teklif onun hayatında önemli bir dönüm noktası olacak mıdır? Yoksa Gülizar kendine başka bir hayat mı kuracaktır?

Gülizar yeni bölümüyle cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

GÜLIZAR VİDEOLARI