X
X

Gülizar 6. Bölümde Gülizar, şarkıcılık yolunda önemli bir adım atar!

24.02.2018 Cumartesi 10:55 (Güncellendi: 02.04.2018 - 12:24)

Gülizar 24 Şubat cumartesi yayınlanan yeni bölümde çiftlikte Candan'ın gazabına uğrayan Gülizar hayatına farklı bir yön verecek yeni adımlar atmaya başlıyor!

Gülizar'ın yeni bölümünde ortalık karışıyor. Son olarak Şerif'in Gülizar'ı bulup silahla kapıya dayanması her şeyi alt üst etmişti. Çiftlikte çıkan arbede giderek büyümüştü ve Murat, Gülizar'ı kurtarmıştı. Ancak çıkan bu arbede sırasında Tuğrul'un vurulmuş olması olayların tüm seyrini etkiler. Oğlu Tuğrul'un Gülizar yüzünden vurulmuş olması Candan'ın sabrını taşırır. Gülizar'ı artık o evde görmek istemez ve bunu herkesin içinde çok kötü bir dille ifade eder. Candan, Gülizar'ın pavyon geçmişini Hayriye Hanım'a bir çırpıda söyler. Bu gerçek karşısında büyük bir şok yaşayan Hayriye Hanım inanmak istemez. Ancak gururu ayaklar altına alınmış olan Gülizar daha fazla dayanamaz.

Evden kovulan Gülizar, herkese son bir ders verir ve çiftliği terk eder. Babasından kalan tüm mirası reddeden Gülizar, bu davranışıyla onlara parada pulda gözünün olmadığını da göstermiş olur. Gülizar'ın bu davranışı elbetteki tüm aileyi sevindirir. Herkes ondan kurtulmuş olmanın rahatlığı içine girer. Ancak bu mutlulukları uzun sürmeyecektir. Çiftlikte yaşanan beklenmedik bir gelişme onlara hayatlarının şokunu yaşatır.

Gülizar'ın gidişiyle en büyük üzüntüyü ise Murat duyar. Murat, Gülizar'a iyiden iyiye aşık olmuştur. Üstelik Gülizar da ona aşıktır ancak bunu kendine bile itiraf etmekten çekinir. Gülizar, Murat'a dahi veda etmeden İstanbul'un yolunu tutar. Murat ise onu geri döndürmek için elinden geleni yapacaktır. Peki Murat, Gülizar'ın fikrini değiştirebilecek midir? Öte yandan hayallerine de bir adım yaklaşmış olan Gülizar, Kartal Söz Prodüksiyon’la anlaşır. Artık hayatın farklı kapıları ona doğru açılacaktır. Gülizar, hayallerini mi tercih edecektir yoksa Murat onun kararlarını etkileyebilecek midir?

Gülizar yeni bölümüyle cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

 

GÜLIZAR VİDEOLARI