X
X

Gülizar 7. Bölümde ateş bacayı sarıyor!

03.03.2018 Cumartesi 11:29 (Güncellendi: 02.04.2018 - 12:24)

Gülizar 3 Mart cumartesi yayınlanan 7. Bölümde, Murat'tan gelen ilan-ı aşk karşısında Gülizar ne yaptı?

Gülizar bu akşam yayınlanacak olan 7. Bölümde herkesi şaşırtacak gelişmeler üst üste yaşanıyor. Sepetçi Ailesi'nden gelen tepkiler karşısında daha fazla dayanamayan Gülizar reddi miras yaparak, çiftliği terk eder. Gülizar'ın bu hamlesi ile sevinen ve ondan tamamen kurtulduklarını sanan Sepetçiler'e ise haciz gelir. Büyük bir şoka giren aile zor durumda kalır. Çiftlikten ayrılan Gülizar ise artık kendine yeni bir yol çizer. Fettah ve Suzan'ı yanına alarak gider. Gülizar'ı keşfeden Kartal sonunda onunla tanışır. Bir anda hayallerinin tam ortasında kendini bulan Gülizar, artık müzik yönünde adımlar atmaya başlamıştır.

Mine'den ayrılan Murat ise Gülizar'ın peşine düşer. Onu sonsuza dek kaybetmek istemez. Gülizar'ın karşısına çıkan Murat, sonunda olan duygularını açar ve ani bir öpücükle Gülizar'ı şok eder. Murat'tan gelen bu hamle karşısında Gülizar ne yapacağını bilemez. Murat'la aşk yaşamak ister ancak bunu doğru bulmaz. Aklı ve kalbi arasında kalan Gülizar nasıl bir karar vredi?

Öte yandan Suzan Gülizar’ın düzene giren hayatının bozulmasını asla istemez. Şerif bundan sonra onları rahat bırakmayacaktır. Buna engel olamk isteyen Suzan, Bahri cinayetini üstlenerek polise teslim olur. Suzan'ın bu hamlesi her şeyi alt üst eder. Suzan'ı tek kurtaracak şey ise Fettah'ın elindeki kamera görüntüleridir. Ancak bu görüntüler bir anda ortadan kaybolur. Suzan için yolun sonu görünür... Bu durum üzerine yine Murat devreye girer. Murat, durumları öğrenerek bu görüntüleri bulmak üzere harekete geçer.

Çiftliğe gelen haciz ile büüyk bir şok yaşayan Sepetçiler ise hayatlarının en zor günlerini yaşar. Gülizar, Hayriye’den ailesinin başına gelenleri öğrenir. Hayriye’nin ise asıl isteği Gülizar’ın gidip otele yerleşen Candan, Tuğrul ve Mine’yi de evine almasıdır. Bir anda Gülizar'a muhtaç hale gelen aile karşısında Gülizar ne yaptı? Onlara yardım etti mi? Hayriye ne yapıp edip torunlarını tekrar bir araya getirebildi mi?

Gülizar yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

GÜLIZAR VİDEOLARI