X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Hayat Tamircisi 10. Bölüm / 14.06.2020

Kedisinden köpeğine, kuzusundan ördeğine kadar her türlü engelli cana umut olmaya çalışan Hasan Kızıl nam-ı diğer Hayat Tamircisi bu bölümde bir buzağının hayatına çare olmaya çalışacak.

Henüz 4 aylık olan ve doğumsal anomali yüzünden ön ayaklarını kullanamayan 165 kilo ağırlığındaki simental cinsi buzağı “Bal”ın hikayesi herkesi derinden etkileyecek. Hasan Kızıl küçük yavruyu kurtarabilmek için İstanbul’dan Mardin’e gidecek ve kesilmekten son anda kurtulan engelli buzağıyı yeniden hayata bağlayıp yürütebilmek için olağanüstü bir mücadele sergileyecek.

Hayat Tamircisi, yeni bölümüyle pazar 14.00’da Kanal D’de!

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR