X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Hayat Tamircisi 9. Bölüm / 07.06.2020

Hayat Tamircisi‘nin bu hafta yayınlanan bölümünde, 3 yaşındaki sevimli kedi Jerry’nin hüzünlü hikayesini izleyiciler ile paylaştı. Türkiye’de yaşayan, Ukrayna doğumlu 17 yaşındaki İvana’nın sahip çıktığı Jerry, yeni yürütecinde yürüyebilecek mi?

Ayrıca programda, tutkunu olduğu motorlarıyla kendilerine has bir yaşamları olan ve bu yaşamda hayvan dostlarımıza fazlasıyla yer açan birbirinden özel 10 motorcu ile birlikte hayvanlar beslendi.

Hayat Tamircisi, yeni bölümüyle pazar 14.00’da Kanal D’de!

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR