X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Hayat Tamircisi 11. Bölüm / 21.06.2020

Hasan Kızıl geçtiğimiz hafta Mardin’e giderek kesilmekten son anda kurtardığı engelli buzağı Bal’ın hayatını tamir etmek için çaba sarf etmişti. Bal’ın yanı sıra annesiz kalan yavru bir sıpaya da sahip çıkan Hasan Kızıl, her ikisini de yanına alarak İstanbul’a getirmek için yola çıkmıştı.

Bu hafta sonu yayınlanacak olan yeni bölümde ise bu iki yavru Yük Hayvanlarını Koruma ve Kurtarma Derneği’nde yeni dostlarına kavuşacak. Hasan Kızıl, Bal buzağı ve minik sıpayı yeni evlerine teslim ettikten hemen sonra bu kez İran’lı bir aileyi ziyaret edecek.

10 yaşındaki Quate isimli engelli bir köpeğe sahip çıkan Negisa Vakilirad ve Hamidreza Dargı çifti, Quate’nin yeniden yürüyüp yürüyemeyeceği sorusuna yanıt ararken, yaşadığı şiddet sonrası korkularını yenemeyen köpek Reina’nın dram dolu hikayesi de yine bu hafta ekrana gelecek.

İstanbul Barosu Hayvan Hakları Merkezi Başkanı Avukat Deniz Tavşancıl Kalafatoğlu’nun da şiddet konusunda ayrıntılı bilgi vereceği yeni bölüm 21 Haziran Pazar günü saat 14.00’de Kanal D’de...

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR