X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Hayat Tamircisi 12. Bölüm / 28.06.2020

Bu hafta sonu yayınlanacak olan yeni bölümde, Paşa ve Ivar’ ın hikayeleri izleyiciler ile paylaşılacak.35 yaşındaki Kamer Saryan otoparktan çıkarken kazayla bir köpeği ezdiğini fark eder ve 8 yaşındaki Paşa ile yolu ne yazık ki bu kazada kesişir. Tam 3 aydır yürüyemeyen Paşa’nın hayatına Hasan Kızıl çözüm olabilecek midir? Kamer Saryan’ın yürek burkan çabası ise bilinçsiz sürücülere adeta bir ders niteliği taşıyacak.

Programda ayrıca; Balıkesir’de yaşarken başına olmadık şeyler gelen 9 aylık sokak sakini İvar’ın hikayesi de ekrana gelecek. Sürekli zıplayarak yürümek zorunda kalan bu sevimli köpeğin hayatı da mercek altına alınacak. İstanbul Barosu Hayvan Hakları Merkezi Başkanı avukat Deniz Tavşancıl Kalafatoğlu’nun da konuk olacağı yeni bölüm 28 Haziran Pazar günü 13.00’te Kanal D’de.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR