X
X

İki Yalancı 2. Bölüm

Duygu ve Serkan, İstanbul’daki işlerinden ayrılarak Bodrum’a arkadaşlarının yanına gelirler. Duygu, kovulduktan sonra yakın arkadaşı Burcu ile Bodrum’da yeni bir hayata hazırlanır. Serkan ise Cenk ile birlikte soluğu Naci’nin çalıştığı lüks villada alırlar. Duygu ve Serkan’ın ortak bir amacı vardır; o da zengin bir eş bulmak.

Bodrum’da gittikleri gece kulübünde birbirlerini bulan iki yalancı, söyledikleri yalanlarla kendilerini bambaşka kişiler gibi tanıtırlar. İkili arasındaki elektrik, birbirlerine yakınlaşmalarına neden olur. Her ikisi de aradıkları aşkı bulduklarına emindirler. Duygu, kendisini aşka teslim ederken söylediği yalanlar taşıdığı yüklere dönüşür. Zira Serkan’ın gerçekleri öğrendikten sonra kendisini terk edeceğini düşünür. Serkan da tıpkı Duygu gibi ona karşı yoğun duygular beslemektedir. O da söylediği yalanların altında ezilirken, hiç beklemediği bir sevdanın ağına düşer.

Öte yandan Cenk ve Naci, Burcu’ya aşık olmuştur. Her ikisine de şans vermek isteyen Burcu, bu rekabetten faydalanmak ister. İkisinin kendisi için savaştığını gören Burcu, bu durumdan oldukça keyif alır. İki yakın arkadaş arasındaki mücadele, çetin bir yarışa dönüşür.

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Alp ve Esra kardeşlerdir

FRAGMANLAR