X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İki Yalancı 6. Bölüm

Serkan’ın, Esra’ya herkesin içinde yaptığı evlilik tarafı Duygu’yu büyük üzüntüye sevk eder. Duygu, intikam yemini ederken kaptırdığı yüzüğün de peşine düşecektir. En yakın arkadaşı Burcu’ya yaşadığı acıyı anlatırken, Serkan’a karşı olan duygularında da bir azalma olmadığını itiraf eder.

Serkan ile Duygu bir kez daha yüzleşmek için bir araya gelirler. Bu sırada gizemli bir kadının, fotoğraflarını çektiğinden habersiz olan ikiliyi büyük bir problem beklemektedir. Zira çekilen fotoğraf Alp ve Esra’ya da gösterilir. Köşeye sıkışan Serkan ve Duygu, yeni yalanlara hazırlanırlarken her şeyn yolunda gitmesi için büyük bir uğraş vermek zorunda kalacaklardır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Serkan, İstanbul’a dönerken Duygu’ya onun sadece bir yaz aşkı olduğunu söylemiştir

FRAGMANLAR