X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İki Yalancı 7. Bölüm

Serkan ile Duygu’nun devamlı bir arada olmaları, ikili için yeni yüzleşmelere sahne olur. Serkan, Alp’in aralarındaki yarıştan sonra atını öldürmek istemesine tanık olduktan sonra Duygu’yu uyarmak için elinden geleni yapmaya hazırdır. Duygu ise Serkan’ı hala sevse de aralarındaki tüm engelleri kaldırmamaya niyetlidir.

Alp, Serkan ile Duygu’nun yakınlığından rahatsızdır. Esra ve kendinden bir şeyler saklandığını düşünen Alp, Duygu’yu sert bir dille uyarır. Duygu ise Alp’in bu sözleri karşısında sakinliğini koruyamaz ve ayrılmak istediğini dile getirir.

Öte yandan özel gece için hazırlanan tango gösterisi, Serkan ve Duygu arasında yeni bir sınav olur. Birbirlerini affetmekte güçlük çeken ikili, aralarındaki problemleri tekrar değerlendirmeye hazırdırlar.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Duygu, babasının adının Veli Velioğlu olduğunu söylemiştir

FRAGMANLAR