X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İki Yalancı 4. Bölüm

Duygu’nun, Alp ile yaşadığı ilişkiyi öğrenen Serkan, karşı hamleye geçer ve Esra ile birlikte olur. Duygu ile Serkan’ın yüzleşmesi, ikilinin saklı duygularını da ortaya çıkarır. Tüm bunlar yaşanırken, Alp ile Esra’dan gerçekleri saklamaya çalışırlar.

Duygu ile Serkan, yeniden yüzleşme kararı alırlar ve bir araya gelirler. İkilinin hesaplaşmasında sürpriz bir olay yaşanır ve ikisi de apar topar kaçırılırlar. Duygu’nun, Veli Velioğlu’nun kızı olduğu yalanı her ikisini de büyük bir tehlikeye atar. İkili tehlikeli bir oyunun içine düşerler ve kurtarılmayı beklerlerler.

Öte yandan Alp, aradığı kızın Duygu olduğundan emindir. Ona evlenme teklifi etmeye hazırlanırken, bu durumu öğrenen Serkan acilen bir plan yapmaya kalkışır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Cenk, internete yüklediği köpek videoları üzerinden para kazanmıştır.

FRAGMANLAR