X
X

İki Yalancı 3. Bölüm

İstanbul’a geldikten sonra Serkan’ı bir türlü unutamayan Duygu, karşısına çıkan Alp ile aşk yaşamaya başlar. Ta ki Serkan’ı, Alp’in kız kardeşi Esra ile birlikte görene kadar. Büyük bir şaşkınlık yaşayan Duygu, Serkan ile Esra’nın birlikte olmasını kabullenemediği gibi kendisinin de Alp ile olması bu durumu zorlaştırır.

Ağva’ya giden gençleri, büyük bir sınav beklemektedir. Serkan, Naci ve Cenk’ten, Alp’in gelmesini engellemelerini istese de bu mümkün olmaz. Aynı şekilde Duygu da Esra’yı durdurabilmek için Burcu’yu kallanmaya karar verir. Burcu, Esra’yı bu ilişkiden vazgeçirmek için Serkan’ın, Esra’yı aldattığı yalanını uydurur.

Burcu, Cenk ve Naci’nin tüm uğraşları işe yaramaz ve dörtlü Ağva’da bir araya gelirler. Serkan, gerçekleri daha fazla saklamak istemez ve bu şekilde Duygu’nun kendisini kabul etmesini temenni eder. Aynı şekilde Duygu da daha fazla söylediği yalanların altında ezilmek istemez. Serkan ile Duygu’nun yüzleşmesi, ikisinin de duygularını ortaya çıkarır ve yeni bir adım atmalarına neden olur.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Burcu ile Duygu, Bodrum’a tatil yapmak için gelmişlerdir

FRAGMANLAR