X
X

İki Yalancı 3. Bölümde Duygu ile Serkan, birbirlerine gerçekleri itiraf edebilecekler mi? İki Yalancı 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

24.07.2017 Pazartesi 10:21 (Güncellendi: 12.09.2017 - 12:40)

İki Yalancı’nın 24 Temmuz 2017 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Serkan, türlü bahanelerle Duygu ile yüzleşmeyi planlıyor! Duygu ile bir araya gelen Serkan, gerçek duygularını itiraf edebilecek mi? Serkan ile yüzleşen Duygu, kalbinin kilidini açabilecek mi? İntikam için kolları sıvayan Burcu, Cenk ile Naci savaşında nasıl bir yol izleyecek?

Duygu ve Serkan, İstanbul’a döndükten sonra ikisi de kendi yollarına giderler. Bu ayrılık ikisi için de kolay olmamasa da Duygu’nun unutması uzun sürmez. Alp ile çıkmaya başlayan Duygu, Serkan’ı da unutamamaktadır. Duygu ile Alp’i birlikte gören Serkan, Duygu’nun bahsettiği nişanlısı olduğunu zanneder. İkiliyi yakın markaja alan Serkan’a talih kuşu konar; Alp’in bir kız kardeşi vardır ve Serkan’ın o aileye girmesi artık çok kolay olacaktır.

Alp’in kız kardeşi Esra’yı tavlamayı başaran Serkan, Duygu ile İstanbul’da ilk kez Esra’nın doğum gününde bir araya gelir. Gördüğü manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Duygu, ne diyeceğini bilemez. Macera Duygu ve Serkan için yeni başlamaktadır. Artık dörtlü takılacak ve her bir araya geldiklerinde Bodrum’da yaşadıklarını gizlemek zorunda kalacaklardır.

Ağva’ya gitmeyi planlayan ekip, Serkan ile Duygu’yu da harekete geçirir. Duygu, Esra’nın gelişini engellemeye çalışırken, Serkan da Alp’i ekarte etmenin peşindedir. Serkan, gerçekleri itiraf etmek istese de bu o kadar kolay olmayacaktır. Zira gururundan ödün veremeyecek duruma gelse de duyguları peşini kolay kolay bırakmaz. Öte yandan Duygu da, Serkan’ın bu hamlesi karşısında kalbine karşı gelemeyecektir.

Burcu ise Naci ve Cenk’i birbirine düşürmeye kararlıdır. İntikam yemini eden Burcu, hem arkadaşını hem de kendisini üzdükleri için savaş boyalarını sürer. Naci ve Cenk, karşı karşıya gelirken, Burcu bu anların tadını çıkarır.

İki Yalancı 4. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak?

İki Yalancı yeni bölüm fragmanının ne zaman yayınlanacağı şuan için merak konusu olup, yayınlandığında ilk olarak burada paylaşılacaktır. 

İki Yalancı yeni bölümüyle 31 Temmuz Pazartesi saat 20.00'de Kanal D'de!

 

İKI YALANCI VİDEOLARI