X
X

İki Yalancı'nın ilk fragmanı yayınlandı!

16.06.2017 Cuma 10:51 (Güncellendi: 12.09.2017 - 12:40)

Kanal D ekranında çok yakında izleyicisi ile buluşacak olan, başrollerinde Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in yer aldığı yeni dizi “İki Yalancı”nın ilk fragmanı yayınlandı. Proje tasarım ve senaryosu Gani Müjde’ye ait olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Eda Teksöz oturuyor.

İki gencin yalanlar ile çıktıkları yolda gerçek aşkı bulmalarını konu alan İki Yalancı’nın konusu ve künyesi ise şöyle;

Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… 

Yapım                                : Tükenmezkalem

Proje Tasarım & Senaryo: Gani Müjde

İdari Yapımcı                     : Selim Aydoğdu

Yönetmen                          : Eda Teksöz

Müzik                                  : Kıraç

Diyalog Yazarları               : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi

Oyuncular                          : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı)

İKI YALANCI VİDEOLARI