X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İsimsizler 21. Bölüm Fragmanı

Kor Yakup, kızını kurtarmak için gözünü karartmıştır. Kudret'in peşinde Kor Yakup olmasına rağmen Mehveş ile ilgili hain planları olduğunu da korkmadan söyler.

Fatih ve ekip arkadaşları, yine zor bir görevin izinde yollarına devam etmektedir. Fatih ve ekibinin karşısına ne gibi tehlikeler çıkacak?

İsimsizler heyecan dolu yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Kor Yakup'un kızı kaçırılmıştır

FRAGMANLAR