X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İsimsizler 24. Bölüm Fragmanı - 3

Kudret, uzun süredir üzerinde çalıştığı biyolojik silahını düşmanı Kor Yakup'un kızı üzerinde kullanır. Kor Yakup'un kızı Damla'nın kanında dolaşan virüsün tek tedavisi de Kudret'in elindeki panzehirdir. Dayı, yıllar önce kaybettiği kızının gizemini çözerek aslında onun Damla olduğunu düşünmektedir. Kudret'in elindeki panzehir alınarak Damla'nın hayatı kurtulacak mı?

Fatih ve adamlarının planı ise düşmana sert bir darbe vurmaktır. Handan, Fatih'i tekrar sağ salim görmek istediğini yanağına bir buse kondurarak en içten şekilde söyler. Bu planda atlanılan ufak bir detay, Fatih için kötü bir sürprizle sonlanacaktır.

İsimsizler heyecan dolu yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Fatih ve ekibi artık Kor Yakup'la çalışmaktadır

FRAGMANLAR