X
X

İsimsizler 4. Yeni Bölüm fragmanı yayınlandı! Fatih, namlunun ucunda!

10.04.2017 Pazartesi 15:30 (Güncellendi: 25.12.2017 - 11:58)

İsimsizler 17 Nisan Pazartesi yayınlanacak olan 4. Yeni bölüm fragmanı yayında! Sinan'ın hain olduğuna dair şüpheleri artan İsimsizler, somut deliller toplamak üzere harekete geçiyor! Yeni Cumhuriyet Savcısı ve Kaymakam Fatih neden karşı karşıya geliyor! Fatih, şüphelerinde haklı çıkacak mı?

İsimsizler 3.Bölüm'de Fatih ve ekibi, Murat'ı hainlerin elinden kurtarmak üzere acilen harekete geçiyor. Örgütün hain planlarını bir an önce alt üst etmek isteyen Dayı, tüm ekibi bu konuda yüreklendirir. Örgütün elinde zor anlar yaşayan Murat ise vatan sevgisiyle onların hakkından gelmeye çalışır. Murat'ı kurtarmak için canla başla göreve hazır olduklarını belirten Olcay ise bu görevden eli boş dönmemeyi kafasına koymuştur.

İsimsiz kahramanların tek hedefi, bu yolda ya kardeşlerini alıp döneceklerdir ya da bu uğurda şehadete yürüyeceklerdir. Murat ise ağır işkence altında geçmişinin sırlarıyla birer birer yüzleşmektedir.  Peki İsimsizler, Murat’ı içinde bulunduğu bu cehennemden nasıl kurtaracaktır?

İsimsizler 4.Bölüm Fragmanı Yayında!
İsimsizler önceki akşam yayınlanan son bölümün ardından 4.Yeni bölüm fragmanının ne zaman yayınlanacağı ise merak konusu... İsimsizler 4. Bölüm Fragmanı yayında! Sinan'ın hain olduğuna dair şüpheleri artan İsimsizler, somut deliller toplamak üzere harekete geçiyor! Yeni Cumhuriyet Savcısı ve Kaymakam Fatih neden karşı karşıya geliyor! Fatih, şüphelerinde haklı çıkacak mı? İsimsizler 4. Yeni bölümde neler olacak?

İSIMSIZLER VİDEOLARI