X
X

İsimsizler 9 Bölüm'de Dayı vuruluyor! İsimsizler 10. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

22.05.2017 Pazartesi 10:34 (Güncellendi: 25.12.2017 - 11:58)

İsimsizler 22 Mayıs Pazartesi yayınlan 9 Bölüm'de Fatih ve ekibinin Türkmenlere verdiği destek sekteye mi uğruyor! Ekip kendisine kuruluna pusudan kurtulabilecek mi?İsimsizler 10. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

İsimsizler yeni bölümde Fatih ve ekibini yine zorlu bir mücadele bekliyor. Terör örgütü içindeki ayrılıklar, sonunda onları beklemedikleri bir noktaya getiriyor. Örgütün içindeki istihbaratçılar ifşa oluyor. Gözcü, onlara ihanet eden kim varsa gözünü kırpmadan vuruyor. Örgüt, kendi içlerinde herkesten artık şüphe duymaya başlıyor. Bu sırada Cemal'e yani Afran'a Başkan'dan yeni bir emir geliyor. Cemal'e bir an önce görevi bırakıp, kaçması gerektiği söyleniyor ancak o bu görev uğruna ailesinden vazgeçtiğini şimdi ise sırf kendi için kaçmayacağını belirtiyor.

Öte yandan babasının hayatta olduğunu ve bir katil olduğunu öğrenen Yıldız için zor zamanlar  baş göstermeye başlıyor. Yıldız, öğrendiklerinin şokuyla ne yapacağını bilemiyor ve babasına ulaşmanın yollarını arıyor. Ancak bu tahmin ettiği kadar kolay olmuyor. Peki Yıldız, babasına ulaşmayı başarabilecek mi? Cemal yani Afran görevi bırakıp kaçmayı kabul edecek mi?

Fatih ve ekibi ise ateş altındaki Türkmenlere yardım etmek üzere harekete geçiyor. Ancak bu yolda salam bir destek ekibine ihtiyaç duyuluyor aksi takdirde yüzlerce Türkmen, kadınlar ve çocuklar katledilecektir.

İsimsizler 10. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak?
İsimsizler soluk soluğa izleyeceğiniz 9.Bölüm'ün ardından 10.Bölüm Fragmanının ne zaman yayınlanacağı ise merak konusu... İsimsizler 10.Bölüm Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfada olacak...

Takipte Kalın...

İSIMSIZLER VİDEOLARI