X
X

İsimsizler başladı!

23.03.2017 Perşembe 11:15 (Güncellendi: 25.12.2017 - 11:58)

Kanal D'nin kurgudan uzak, sadece ülke gerçekleri ile ekran serüvenine başlan yeni dizisi "İsimsizler" ilk bölümüyle yayında!

27 Mart Pazartesi Kanal D’de izleyicisi ile buluşan İsimsizler bu zamana kadar var olan projelerin dışında, kurgudan uzak sadece ülke gerçekleri ile ekran serüvenine başladı.

Barakuda Film & Es Film; Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici’nin yapımcılığında ekrana gelecek İsimsizler, umutsuzluk kokan bir tabloyu umudun resmine dönüştürmek için verilen mücadeleyi konu alacak.

2015’den günümüze…
2015 yılından günümüze ülke gündeminde yaşanan olayları, üzerine bir şey katmaksızın tüm gerçekliği ile yansıtmaya hazırlanan İsimsizler, bayrak sevdasını, vatan aşkını en kalbi duygular ile gözler önüne serecek.

“Bir hilal uğruna isimlerinden vazgeçenler”
Virankaya’ya gönüllü olarak giden Kaymakam Fatih Keskin ve 7 yol arkadaşının “bir hilal uğruna isimlerinden vazgeçmesi”, dizinin adının en temel açıklayıcısı…

Gerçeğin ta kendisi…
İsimsizlerde vatan aşkı ile aynı yola baş koymuş 8 koca yürek, Türkiye’nin iki yılda yaşadığı ve yaşamaya devam ettiği olayların kahramanlarından sadece birkaçı…

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bilebileceği hilal sevdalısı ekip, Pazartesi akşamı 20.00'de Kanal D’de!

İsimsizler 2. Bölüm Fragmanı yayında!

İsimsiz kahramanların bu vatan için yeni bir görevi var! 

İSIMSIZLER VİDEOLARI