X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Muhteşem İkili 8. Bölüm

Fişek Ekrem, Yüksel Müdürü şarkıcı kadın Banu'nun sayesinde yakalar. Yüksel onun için yurt dışına kaçmak için bir bilettir. Ekrem hazırlıklarını yapar ve kaçmaya hazırlandığı sırada Barca ve MKC'nin başında olduğu Özel Birim onlara ulaşır. Ekrem ile karşı karşıya kalan ekip hayatları tehlikede olan Yüksel ve Banu için fazla bir şey yapamazlar. Ekrem, kaçmak için tek kozları olan Yüksel ve Banu'yu vurur. Ekip onlarla uğraşırken kayıplara karışır. Yüksel ve Banu hastaneye götürülür ve acilen ameliyata alınır. İkisinin de durumu ağırdır.

Barca ve MKC, Ekrem'i bulmak için tüm gayretlerini sarf eder. Bulunduğu köyü öğrenirler ve oraya giderler. Ekrem durumun farkındadır ve içinde çocuklarında olduğu bir okul mininbüsünü rehin alır. Çocuklar yüzünden elleri koları bağlı olan Barca ve MKC'nin başka bir planı vardır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Barca'nın ölen eşinin adı Seren'dir

FRAGMANLAR