X
X

Zülfikar "Acılara Tutunmak" dedi, gönülleri fethetti!

22.04.2015 Çarşamba 13:54 (Güncellendi: 29.08.2017 - 09:41)

Poyraz Karayel'in sevilen karakteri Zülfikar'ı canlandıran Celil Nalçakan, "Acılara Tutunmak" ile sergilediği performansın perde arkasını anlattı!

Poyraz Karayel'in sevilen karakteri Zülfikar'ı canlandıran Celil Nalçakan, "Acılara Tutunmak" şarkısı ile mikrofon başına geçti.
Dizinin fragmanında yayınlanan sahnelerde, duygusal bir şarkı olan "Acılara Tutunmak" ile sergilediği performansla sürpriz yapan Nalçakan, izleyicilerden tam not aldı.


İşte Celil Nalçakan'ın büyük beğeni toplayan bu performansının perde arkasından ip uçları...


* Dizi dışında gerçek yaşamınızda da sahneye çıkıp şarkı söylediğiniz oldu mu?
Şarkı söylemek için sahneye çıkmışlığım yok. Fakat “Sevgili Sevgilim” isimli tiyatro oyununda, sahnede bir şarkı söylemişliğim var.* Peki bu şarkıya ne kadar süre içinde hazırlandınız?
16. Bölüm senaryosu geldiği gün ön hazırlıklara başladık, iki gün sonra da stüdyo çalışmaları başladı.* Şarkıya hazırlanırken aynı zamanda profesyonel bir isimden destek aldınız mı?
Dizimizin müziklerini yapan Alpay Göltekin, Zeynep Alasya ve ekiplerinin büyük yardımı ve desteği oldu. Ayrıca şarkı seçimi için Ahmet Bircan, Çağrı Lostuvalı, Ethem Özışık’a ve bu muhteşem şarkıyı seslendirmeme müsaade eden Gülten Kaya’ya şükranlarımı sunarım.

 

POYRAZ KARAYEL VİDEOLARI