X
X

Tutsak 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Bahadır ve Elif aşkı başlıyor mu?

24.10.2017 Salı 10:06 (Güncellendi: 06.12.2017 - 11:40)

Tutsak, son bölümün ardından yayınlanan 7. yeni bölüm fragmanında Bahadır ve Elif arasında şok bir gelişme yaşanıyor! .

Tutsak yeni bölümde, Elif tüm dengeleri değiştirecek önemli bir bilgiye sahip oluyor! 

Tutsak son bölümde, Bahadır Sadullah cinayetini itiraf etmiş ve hapse girmişti. Bu olayın üzerine ise en çok Gürhanlar sevinmişti. Ancak Nazlı, bu olayın peşini bırakmamayı kendine görev edinmişti. Bahadır'ın suçsuz olduğunu düşünen Nazlı, onu kurtarmak için elindeki tüm kozları bir bir kullanmaya başlıyor! Kenan'la bu konuyu konuşan Elif, Bahadır'ın hapisten çıkarmalarını söylüyor. İlk olarak Leman'dan başlıyor işe. Bu istek karşısında ne yapacağını bilemeyen Leman zor durumda kalıyor! 

Nazlı ve Kenan konuşmaları evde yankılanırken Elif, bu konuşmalara şahit olur. Nazlı'nın bahsettiği ses kayıtları Elif'in kafasını karıştırır. Bahadır'ı kurtaracak tek şeyin bu ses kayıtları olduğunu öğrenen Elif, harekete geçer. Gürhan Ailesinin ses kayıtlarını polise veren Elif, Leman tarafından fark edilir. Elif'in peşine düşen Leman, onu durdurmak için devreye amcası mehmet'i sokar. Elif'in amcası Mehmet ise paranın kokusunu alınca yapmayacağı şey yoktur.  Mehmet’e yüklü miktarda para veren Leman, gerçeklerin ortaya çıkmasına engel olabilecek mi?

Elif'i korumak için hapse giren Bahadır için ise zor günler başlamıştır. Sevdiklerinden uzak kalan ve onlardan haber alamayan Bahadır şimdi ne yapacaktır?

Tutsak 7. Bölüm Fragmanı yayında!

Elif, Bahadır'a olan duygularını net şekilde söylüyor! Bahadır ve Elif'i birlikte gören Kenan'ın aklından neler geçiyor!

TUTSAK VİDEOLARI