Skip to main content
 

Tutsak final sahnesiyle herkesi şok etti!

14.11.2017 Salı 09:57 (Güncellendi: )

Tutsak 14 Kasım Salı yayınlanan final bölümünde Kenan'ın şartını kabul eden Elif, onunla evlenmek üzereyken beklenmedik bir gelişme yaşanıyor!

Tutsak final sahnesiyle herkesi şok etti!

Tutsak son bölümde, Bahadır'ın özgürlüğüne kavuşması Elif'in kararına bağlıydı. Kenan'la öldüresiye kavga eden Bahadır, gözaltına alınmış ve tutuklanmıştı. Kenan ise hastanede yaşam mücadelesi veriyordu. Tüm bu olayların tam ortasında kalan Elif ise çaresizce hem Kenan'ın hayata dönmesini hem de Bahadır'ın hapisten çıkmasını istiyordu. Kenan, hastenede kendine gelir gelmez Elif ile konuşmak istemişti. Kenan'ın yanına giden Elif, ondan şikayetini geri çekmesini ve Bahadır'ı kurtarmasını istemişti ancak bu o kadar kolay olmayacaktı. 

Tutsak 9. Bölüm Fotoğrafları - FİNAL / Foto Galeri

Kenan ile Elif’in ihtişamlı düğünü, mutlu sonla bitecek mi? Tutsak final bölümü ile 14 Kasım Salı akşamı Kanal D'de!   Tüm resimler

Kenan, Elif'e öyle bir seçenek sundu ki artık hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağı aşikardı... Elif, Kenan'la evlenmeyi kabul ederse ancak o zaman Bahadır serbest kalacaktı. Elif, çaresizce bu teklifi kabul etti.

Tutsak 9. Bölüm - Final

Tutsak 9. Bölüm - Final / Bölümler

Tutsak final bölümünde; Kenan'la evlenmek üzere olan Elif, Okan tarafından kaçırılır ve finalde herkesi şok eden bir gelişme yaşanır!   Hemen izle

Hastaneden çıkan Elif ve Kenan zaman kaybetmeden nikah hazırlıklarına başlar. Artık Kenan istediğini almıştır. Bahadır ise onlar evlenene kadar tutuklu kalmaya devam edecektir. Elif, giderek bu yükün altında ezilir. Onların evleneceğini öğrenen Bahadır, buna asla izin vermez. Tek amacı Elif'i de alıp gitmektir ancak bunu nasıl yapacaktır?

Öte yandan Okan'ın katil olduğunu öğrenen Bennu, nasıl bir hamle yapacaktır? Bu durumu kendi için nasıl bir avantaja dönüştürecektir?

 

Oyuncular

Gülper Özdemir

Gülper Özdemir

Elif Ersöz
Caner Şahin

Caner Şahin

Bahadır Akıncı
Pamir Pekin

Pamir Pekin

Kenan Gürhan
Seray Gözler

Seray Gözler

Sevim Akıncı
Ayda Aksel

Ayda Aksel

Leman Gürhan
Çağdaş Tekin

Çağdaş Tekin

Okan Gürhan
Özcan Varaylı

Özcan Varaylı

Enver Gürhan
Güneş Emir

Güneş Emir

Bennu Gürhan
Yağmur Özbasmacı Mermer

Yağmur Özbasmacı Mermer

Elmas Ünal
Ceyda Kasabalı

Ceyda Kasabalı

Derin Karataş
Murat Balcı

Murat Balcı

Murat Ülkü
Mehmet Gürhan

Mehmet Gürhan

Mehmet Ersöz

Benzer İçerikler