X
X

Tutsak 8. Bölümde Elif, Kenan'ın evlenme teklifini kabul edecek mi? Tutsak 9. Bölüm Fragmanı yayınlanacak mı?

07.11.2017 Salı 10:04 (Güncellendi: 06.12.2017 - 11:40)

Tutsak son bölümün ardından yayınlanan 9. Yeni bölüm fragmanında Elif ve Kenan evleniyor!

Tutsak yeni bölümde gerilim artıyor! Elif'le evlilik hayalleri kuran Bahadır, hiç ummadığı bir engelle karşı karşıya kalıyor.

Tutsak son bölümde Nazlı ile yakınlaşan Bahadır'ın görüntüleri artık Derin'in elindedir. Bundan haberi olmayan Bahadır için ise her şey yolunda gibi gözükmektedir. Derin, elindeki görüntülerle Bahadır'ı tehdit eder. Bu görüntülerden Elif'in haberi olup olmadığını sorar. Bahadır ise o andan itibaren ne yapacağını bilemez. Derin, rahat durmayacaktır. Elmas'ın intikamını almak isteyen Derin, bu görüntüleri Elif'e izletir ve o andan itibaren hiç bir şey artık eskisi gibi olmayacaktır. Bu hayatta güvendiği tek kişi olan Bahadır'dan gelen bu hamle Elif'in hayallerini yıkar.

Öte yandan Elif'le evlenmeyi kafasına koyan ve herkesi karşısına alan Kenan artık engel tanımaz hale gelir. Leman'ın tüm karşı çıkmalarına rağmen Elif'e olan duygularını yabana atmayan Kenan, ona evlenme teklif eder. Bir anda neye uğradığını şaşıran Elif için zor bir karar eşiğidir bu durum... Bahadır'ın görüntülerinden sonra güveni yıkılan Elif, Kenan'ın teklifini kabul edecek midir? Bahadır, Kenan'ın Elif'e velenme teklif ettiğini öğrendiğinde neler olacaktır?

Kenan ve Bahadır arasında ipler iyiden iyiye gerilmiştir... Elif yüzünden birbirine giren Kenan ve Bahadır'ı zor günler beklemektedir. Bahadır, Kenan'ın Elif'i etkileyeceğinden ve onu kaybetmekten korkmaktadır. Bu korku onu daha da öfkelendirir. Bahadır ve Kenan arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüşür. İki adam arasında kalan Elif ise zor durumdadır. Artık kime, neye güveneceğini bilemez hale gelir.

Bennu ve Okan cephesinde ise sular durulmamıştır. Bennu, oğlu Emir’in Okan’dan olduğunu ispatlamış olmanın rahatlığı içindedir. Okan ise Çakal'dan sonsuza dek kurtulduklarını düşünür ve çocuğuna güzel bir gelecek bırakmak için elinden geleni yapar. Ancak konağa gelen davetsiz misafir tüm bu gidişatı değiştirecek gelişmelere sebep olacaktır. Bennu, bu defa içinden çıkamayacağı bir duruma girecektir. Öte yandan Okan'ın yanından ayırmadığı çantasını karıştıran Bennu, çantanın içinde siyah deri eldiven bulur ve Sadullah'ın katilinin Okan olduğunu anlar. Peki Okan’ın bu sırrı ne kadar daha gizli kalacaktır?

Tutsak 9. Bölüm Fragmanı yayında!

Elif, Kenan'la evlenmeye karar veriyor! Bahadır ise parmaklıklar ardında kalıyor!

Component Name: AutoContentCreater - Error:503 Backend fetch failed

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 835726601


Varnish cache server

TUTSAK VİDEOLARI