X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ver Elini Aşk 7. Bölüm Fragmanı - 2

Kaan, her geçen gün Ayperi'nin büyüsüne daha da fazla kapılmaya başlar. Güzel, temiz, saf ve mert bir kız olan Ayperi'ye aşık olmaya başlayan Kaan, duygularını bastırmak için uğraşır. Lakin bu duygular o kadar yoğundur ki başarılı olamaz. 

Minik sürprizler yaparak Ayperi'yle iletişim kurmaya çalışan Kaan, beklediği karşılığı Ayperi'den de alabilecek mi?

Lalin ve Oğuz çiftinin koşturmalı hayatı, yerini yavaş yavaş romantizme bırakmaya başlar. Oğuz, Lalin'e karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Hatta cesur bir sözle bunu Lalin'e söyler. Oğuz, Lalin'i öperek onunla uzun mutlu bir hayata devam edecek mi?

Ver Elini Aşk, eğlence dolu yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de! 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ayperi'nin ablası Kiraz'ı Oğuz bulmuştur

FRAGMANLAR