X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ver Elini Aşk 9. Bölüm Fragmanı - 2

Ayperi ve Kaan boşandıktan sonra İstanbul'a geri dönerler. Ayperi, Kaan'ın karısı değildir artık. Yanında çalışan dadıdır. Kaan, aşık olduğunu hissettiği Ayperi'nin kendisi gerçekten bir patron olarak mı görüyor diye tatlı kıskandırma olaylarına girer. Amacı Ayperi'nin kendisi ile ilgili duygularını ölçebilmektir. Bu yolda ona Mesut ve Oğuz yardım eder.

Ayperi ise, Kaan'ın tekrar çapkınlık turlarına başladığını görünce öfkelenir. O da ona karşı hisler beslemektedir ve kıskanmaya başlamıştır. Kaan'ın gecelere çıkmasını engelleyecek yollar aramaya başlar.

Lalin de bir taraftan Emin Ağa'yı Kaan'ın hazırladığı kandırmacanın içine sokar. 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ayperi'nin ablası Kiraz'ı Oğuz bulmuştur

FRAGMANLAR