X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ver Elini Aşk 11. Bölüm - FİNAL

Ayperi inatçılığını konuşturup Kaan'a kök söktürüyor! Kaan ise, Ayperi'nin inadını kırıp Emin Ağa'nın konağından çıkartmanın yollarını arıyor! Arkadaşlarından ve kardeşinden bu durum için yardım istiyor! Oğuz hiç beklenmeyecek bir fikir ortaya atıyor: Ayperi'yi kaçırmak! Lalin, bu fikre çok sıcak bakmazken Kaan çok beğeniyor. Üç kafadar plan yapıp Ayperi'yi, Emin Ağa'nın konağından kaçırıyor! Ayperi ise, Kaan'ın kendisini kaçırmasına tepki gösterse de nedenini öğrendiğinde yüreğinin yağları eriyor! Sonrasında ise, Kaan ciddi ciddi Ayperi'ye evlilik teklif ediyor! Ayperi de, Kaan'a beklediği cevap veriyor!

Lalin ve Oğuz sonunda aradıkları aşka kavuşuyor; fakat, çok meşakatli yollardan geçiyorlar! Oğuz'un aşkını ifade etme biçimi ise, Lalin'i kalbinden vuruyor!

Ayperi, babası Hayri ile de arasını düzeltiyor! Kaan'ın önayak olduğu durum sonunda iki kızkardeş de mutlu oluyor! Tabii uzun zamandır kızlarından ayrı kalan Hayri de!

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Selo'un annesinin ismi Nazmiye'dir

FRAGMANLAR