X
X

Ver Elini Aşk 4. Bölüm

28 Eylül 2017

Emin Ağa, Kaan'ı çevirdiği dolaplarla kendisine bağlamay başarıyor. Kaan ise, asi ve özgür ruhunun dedesi tarafından ele geçirilmesine son derece sinirlidir. Ayperi, iki arada kalmaktan dolayı sıkıntı çekerken; ablası Kiraz, Antep'e dönme fikrine sıcak bakmıyor! Lalin ve Oğuz ise, macera dolu yeni yaşamlarından dolayı mutlular. 

Kaan, söylediği yalanın gerçekleşmesinin yaklaştığını gördükçe sıkıntılı durumlar yaşar. "Köylü kızı ile evlenme" korkusu, gerçekleşme yoluna girmiştir. Burada devreye Ayperi giriyor... Sahte evliliklerini sürdürmeleri, Kaan'ın özgür hayatını devam ettirmesinin önündeki engeli ortadan kaldırıyor. Bu yüzden Kaan ne olursa olsun Ayperi ile sahte evliliklerinin devamı için çaba harcıyor.

Ayperi ise, bulduğu ablası Kiraz ile Antep'e dönme planları yapıyor; fakat, Kiraz'ın çok da dönme taraftarı olmadığını görüyor. Sue'dan ayrılma fikri hoşuna gitmese de, İstanbul'daki misyonunu tamamladığını düşünüyor.

Lalin, Oğuz'u da kendi maddelerine alet ediyor ve ufak bir macera yaşıyorlar. Oğuz ise, Lalin ile birlikte hareketlenen yeni hayatına alışmaya çalışıyor. 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Kaan'ın çocuğu olan Sue'yi, Gülsün Sare Fil oynamaktadır

FRAGMANLAR