Component Name: VideoAdServiceJs - Error:503 Backend fetch failed

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 163854915


Varnish cache server

X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ver Elini Aşk 4. Bölüm

Emin Ağa, Kaan'ı çevirdiği dolaplarla kendisine bağlamay başarıyor. Kaan ise, asi ve özgür ruhunun dedesi tarafından ele geçirilmesine son derece sinirlidir. Ayperi, iki arada kalmaktan dolayı sıkıntı çekerken; ablası Kiraz, Antep'e dönme fikrine sıcak bakmıyor! Lalin ve Oğuz ise, macera dolu yeni yaşamlarından dolayı mutlular. 

Kaan, söylediği yalanın gerçekleşmesinin yaklaştığını gördükçe sıkıntılı durumlar yaşar. "Köylü kızı ile evlenme" korkusu, gerçekleşme yoluna girmiştir. Burada devreye Ayperi giriyor... Sahte evliliklerini sürdürmeleri, Kaan'ın özgür hayatını devam ettirmesinin önündeki engeli ortadan kaldırıyor. Bu yüzden Kaan ne olursa olsun Ayperi ile sahte evliliklerinin devamı için çaba harcıyor.

Ayperi ise, bulduğu ablası Kiraz ile Antep'e dönme planları yapıyor; fakat, Kiraz'ın çok da dönme taraftarı olmadığını görüyor. Sue'dan ayrılma fikri hoşuna gitmese de, İstanbul'daki misyonunu tamamladığını düşünüyor.

Lalin, Oğuz'u da kendi maddelerine alet ediyor ve ufak bir macera yaşıyorlar. Oğuz ise, Lalin ile birlikte hareketlenen yeni hayatına alışmaya çalışıyor. 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

Component Name: Contest - Error:503 Backend fetch failed

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 171063014


Varnish cache server

FRAGMANLAR