X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ver Elini Aşk 5. Bölüm

Emin Ağa, can dostu Asım'a verdiği sözü Ayperi ve Kaan'a imam nikahı kıyarak bir nebze yerine getirmiş oldu!

Dedesi Emin Ağa'nın eve getirdiği imamın ikindi namazını kıldırmak için camiye gitmesini fırsat bilen Kaan, Mesut'un sahte imam planına uyarak o günlük nikahı ertelemiş oldu! Mesut, kahvedeki arkadaşının yardımı ile bir sahte imam bulur. Fakat, arkadaşının işaret ettiği adam yerine gerçek imam olan adam ile anlaşması olayların karışmasına neden olur! Mesut, gerçeği öğrendikten sonra iş işten geçmiştir. Ayperi ve Kaan artık Allah katında evlidirler. 

Öte yandan, patronu Fulya'nın gizli kapaklı işler çevirmesi Kaan'ın başına işler açacak derecededir! Fulya, Kaan'ın adına kendi hesabına paralar transfer etmiştir. Bu şok yetmezmiş gibi, Mesut'tan da nikahlarının gerçekten kıyıldığını duyar. Günün en olumlu ve kendisine mutluluk veren olayı ise, kızı Sue'nun "Baba" diyerek konuşması olur!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Asuman Dabak, Kaan'ın annesini oynamaktadır

FRAGMANLAR